Tiger Woods' teljes bevétel versenyenként, körönként és Lyukonként feltárva

Tiger Woods már régóta a bolygó legjobb golfozója, és vitathatatlanul a legnagyobb a játék történetében. Az izgalom, amelyet a sporthoz hozott, példátlan, csakúgy, mint a korai dominanciája által generált bevétel.

így egy pillantást a hihetetlen jövedelem ő gereblyézett során a 2013-as szezonban segíthet egy igazán értékelni a hatását volt emelése pénzügyi tét versenyek.

Kyle Porter a CBSSports-tól.a com felvázolta, hogy Woods mennyit keresett versenyenként, körönként, sőt lyukanként, és a számok olyan megdöbbentőek, mint amire számítani lehet.

a FedEx Kupa rájátszásának felénél a múlt heti Deutsche Bank bajnokságot követően Woods átlagosan 8 637 dollárt keresett lyukanként, 155 000 dollárt körönként és 588 000 dollárt versenyenként.

Woods vezeti az összes PGA Tour társát ezekben a kategóriákban, Porter pedig a versenyenként a legjobb 10 keresőt sorolta fel:

a jövedelmező év, amelyet Woods élvezett, megérdemelt volt, mert időnként látszólag verhetetlen volt a pályán.

bár a 37 éves legenda a nagy bajnokságokban nem tudta elrontani a szárazságát, még mindig öt győzelmet aratott, és biztosan indul az Év Játékosa díjért.

nem sokkal Woods mögött az elismerésért folyó versenyben azonban Adam Scott, aki megnyerte a Masters-t és a nyitó utószezon versenyét, a Barclays-t. Scott a második a Woods-nál a fordulónkénti (körülbelül $88,000) és a lyukonkénti ($4,894) nyereségben, Porter szerint.

Steve Stricker mindhárom listán a harmadik, átlagban 78 000 dollár / kör és 4 331 dollár / lyuk. Henrik Stenson második helyezettje lett a múlt heti bostoni rendezvényen. Annak ellenére, hogy ebben az évben korlátozott ütemtervet vállalt, Stricker bejelentett jövedelme azt jelzi, hogy időnként képes nagyszerű golfozni.

Woods nem segített a keresetében azzal, hogy a Norton-I hétvégét egy overrel zárta, hogy a 65.helyen holtversenyben végezzen, mindössze 16 720 dollár nyereményt Vive haza.

Stenson Woodsot is megelőzte a FedEx Kupa pontjainak vezetéséért.

egy hét szünet lehetővé teheti Woods számára, hogy gyenge erőfeszítés után újrakalibráljon. Még mindig a második helyen áll, és jó formában van ahhoz, hogy megfenyegesse a trófeát a Tour Championship-en, ahol 10 millió dolláros bónuszt kap a győztes.

érdekes lesz látni Woods teljes keresetét, ha hazaviszi a hardvert az East Lake-i rájátszás fináléjában.