Tiger Woods' kompletní zisk na turnaj, kolo a jamku odhaleno

Tiger Woods je již dlouho ohlašován jako nejlepší golfista na planetě a je pravděpodobně největší v historii hry. Vzrušení, které přinesl do sportu, je bezprecedentní, stejně jako příjmy generované jeho časnou dominancí.

pohled na neuvěřitelné výdělky, které získal během sezóny 2013, může člověku pomoci skutečně ocenit dopad, který měl při zvyšování finančních sázek turnajů.

Kyle Porter z CBSSports.com nastínil množství peněz, které Woods vydělal na turnaj, na kolo a dokonce na jamku, a čísla jsou stejně ohromující, jak by se dalo očekávat.

v polovině play-off FedEx Cupu po minulém týdnu Deutsche Bank Championship vydělal Woods v průměru 8 637 dolarů na jamku, 155 000 dolarů na kolo a 588 000 dolarů na turnaj.

Woods vede všechny své vrstevníky PGA Tour v těchto kategoriích A Porter uvedl 10 nejlepších výdělků na turnaj:

lukrativní rok, který Woods prožil, byl zasloužený, protože občas byl na hřišti zdánlivě nepřekonatelný.

ačkoli 37letá legenda nedokázala zachytit své sucho na velkých šampionátech,stále zvládl pět dalších vítězství a rozhodně je v boji o cenu hráče roku.

není daleko za Woodsem v závodě o toto ocenění, ačkoli, je Adam Scott, který vyhrál Masters a úvodní postseason událost, Barclays. Scott je na druhém místě za Woodsem v příjmech za kolo (přibližně $ 88,000 )a za jamku ($4.894), podle Portera.

Steve Stricker je třetí na všech třech seznamech, takže průměry $ 78,000 za kolo a $ 4,331 za jamku. Minulý týden v Bostonu skončil na druhém místě za Henrikem Stensonem. Navzdory tomu, že tento rok přijal omezený plán, zdá se, že strickerovy hlášené výdělky naznačují, že je občas schopen hrát skvělý golf.

Woods nepomohl jeho výdělkům tím, že uzavřel víkend v Nortonu s jednorázovým zakončením na 65. místě a odnesl si domů jen $ 16,720 v prize money.

Stenson také předstihl Woodse v čele FedEx Cupu.

týden volna by mohl Woodsovi umožnit rekalibraci po nevýrazném úsilí. Stále je na druhém místě a v dobré kondici může hrozit o trofej na Tour Championship, kde se vítězi uděluje bonus 10 milionů dolarů.

bude zajímavé vidět Woodsovy úplné výdělky, pokud si vezme domů hardware ve finále play-off v East Lake.